Bolivia - Roger Guzman
KŌYŌ
| Tasting Notes | Dark chocolate, Caramel, Cherry, Cola |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 200g 1kg |
| Process | Washed |
from 17.50€
Single-origin and 100% Arabica beans from the country's best roasters - roasted to order and delivered fast.
KŌYŌ
| Tasting Notes | Dark chocolate, Caramel, Cherry, Cola |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 200g 1kg |
| Process | Washed |
from 17.50€
KŌYŌ
| Tasting Notes | Raspberry, Stone fruit, Hibiscus, Lemon |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 200g 1kg |
| Process | Natural |
from 17.50€
| Tasting Notes | Jasmine, Vanilla, Lemon, Peach |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 200g 1kg |
| Process | Washed |
from 17.50€
KŌYŌ
| Tasting Notes | Green Tea, Orange, Mango |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 200g 1kg |
| Process | Washed |
from 17.50€
KŌYŌ
| Tasting Notes | Tangerine, Nougat, Plum |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 200g 1kg |
| Process | Honey |
from 17.50€
KŌYŌ
| Tasting Notes | Glazed Orange, Caramel, Lemon |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 200g 1kg |
| Process | Washed |
from 17.50€
KŌYŌ
| Tasting Notes | Green Tea, Camomille, Litschi |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 200g 1kg |
| Process | Washed |
from 17.50€
| Tasting Notes | Raspberry, Black tea, Caramel, Apricot |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 200g 1kg |
| Process | Washed |
from 17.70€
Humble Anchor
| Tasting Notes | Dark chocolate, red fruit, mixed nuts |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Natural |
from 17.80€
Humble Anchor
| Tasting Notes | Mandarina, Pêra, Amêndoa, Flor de cerejeira |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Washed |
from 17.90€
Comēte
| Tasting Notes | Floral, juicy grape, blueberries |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 200g 1kg |
| Process | Natural |
from 17.90€
Humble Anchor
| Tasting Notes | Lemon, Grape, Floral, Brown Sugar |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Water, Co2 |
from 17.90€
Humble Anchor
| Tasting Notes | Frutos Vermelhos, CÃtricos, Amêndoa Torrada |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Anaerobic Natural |
from 18.20€
Humble Anchor
| Tasting Notes | Cherry Liqueur - Praline - Caramel Apple |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Natural |
from 18.20€
Humble Anchor
| Tasting Notes | Stone Fruit, Cherry Chocolate, Mulled Wine |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Natural |
from 18.20€