| Tasting Notes | Rhubarb, goji berries, orange |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Washed |
from 20.80€
Single-origin and 100% Arabica beans from the country's best roasters - roasted to order and delivered fast.
| Tasting Notes | Rhubarb, goji berries, orange |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Washed |
from 20.80€
Unity
| Tasting Notes | Rose, tangerine, kiwi |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Washed |
from 20.80€
Unity
| Tasting Notes | Yellow peach, honey, orange |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Washed |
from 21.50€
Al-Gharb
| Tasting Notes | Red fruit, honey, chocolate |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Natural |
from 21.50€
Unity
| Tasting Notes | raspberry, hibiscus, lime |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Washed |
from 21.60€
Unity
| Tasting Notes | Mango, Apple, Blackberry |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Natural |
from 21.70€
Humble Anchor
| Tasting Notes | Mango, Peach, Pineapple, Dark Chocolate |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Anaerobic Natural |
from 22.00€
Humble Anchor
| Tasting Notes | Blueberry, Apricot, Yellow Plum, Dark Chocolate |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Anaerobic, Natural |
from 22.00€
Unity
| Tasting Notes | Red plum, peach, blackberry |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Washed |
from 22.00€
Humble Anchor
| Tasting Notes | Peach, Vanilla, Cranberry, Dark Chocolate |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 200g |
| Process | Washed |
22.00€
Unity
| Tasting Notes | tangerine, passion fruit, and rum |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Anaerobic Natural |
from 22.20€
| Tasting Notes | Pomello, Grapefruit, Apricot, Black tea |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 200g 1kg |
| Process | Washed |
from 22.30€
Unity
| Tasting Notes | Hibiscus, blackberry, panela |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Washed |
from 22.80€
| Tasting Notes | Fruity, sweet, cherry, vanilla |
|---|---|
| Roast type | Espresso, Filter |
| Sizes | 250g |
| Process | Natural |
23.00€
Unity
| Tasting Notes | Cocoa, lychee, walnut |
|---|---|
| Roast type | Filter |
| Sizes | 250g 1kg |
| Process | Natural |
from 23.30€